تبلیغات
فیلم
وبلاگ من
وبلاگ من
ایمیل من
[yahoo]

نویسندگان
هادی (12)

موضوعات
عمومی (12)

ماهنامه
اسفند 1384 (1)
بهمن 1384 (4)
دی 1384 (2)
آذر 1384 (4)
آبان 1384 (1)

صفحات


جستجو
جستجو در بلاگ


دوستان

آمار وبلاگ ..
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل بازدید ها :
كل نظر ها :
كل مطالب :01:01 ب.ظ<-یکشنبه 11 دی 1384<-یکشنبه 11 دی 1384

 
 
Hollywood Logo
 
 
هموطن آنلاین –
 فیلم استیون اسپیلبرگ در مورد المپیک سال 1972 به نام" مونیخ" و فیلم" کینگ کونگ " ساخته جکسون جز فیلم‌های برتر سال 2005 از طرف موسسه فیلم آمریکا انتخاب شدند.
فیلم‌های کوه کمرشکن، باکره 40 ساله، تصادف، تاریخ خشونت، شب بخیر موفق باشی، سیرینا و کاپوت جز فیلم‌های دیگر برتر این لیست هستند.
این فیلم‌ها توسط هیات داوران صنعت سینما انتخاب شده اند. فیلم‌های آنتاتومی گری، خانه، گمشده، من را نجات بده، سلول خوابیده، زمانی در آوریل جز فیلم‌های برتر تلویزیونی 2005 می‌باشند.
مسئول این موسسه در 13 ژانویه از تیمی که این فیلم‌ها را تهیه کرده اند قدردانی خواهد کرد و جوایزی را به آنها اهدا می‌کند
 
 
 
 
هموطن :مردم اتریش در اعتراض به بی‌توجهی آرنولد به درخواست آنها مبنی بر اعدام نشدن یکی از شهروندان کالیفرنیایی، نام او را از یک استادیوم برداشتند.
فرماندار کالیفرنیا به درخواست هموطنانش مبنی براعدام نکردن استنلی ویلیامز در کالیفرنیا پاسخ منفی داد و این امر خشم مردم اتریش را برانگیخت.
اکثریت اتریشی‌ها با مجازات اعدام مخالف هستند و زمانی که دیدند شوارتزنگر به درخواست آنها عمل نمی‌کند، از شهردار شهر گراتس درخواست کردند نام آرنولد شوارتزنگر را از روی استادیومی که در این شهر است، بردارد.
هنرپیشه مجموعه فیلم‌های "ویرانگر" در نامه‌ای خطاب به انجمن شهر نوشت: "من در دوران فرمانداری‌ام ناگزیر به اتخاذ تصمیمات دشواری هستم."
این هنرپیشه در ادامه نامه‌اش تاکید کرد که هیچ مخالفتی با تغییر نام استادیوم مذکور ندارد. استنلی ویلیامز به اتهام قتل محکوم به اعدام شد، اما بسیاری از اتریشی‌ها اعتقاد داشتند که شوارتزنگر می‌تواند مجازات وی را به حبس ابد کاهش دهد.

 
 
رودریگز از شدت مستی اراجیف بافت 
roodrigerzb.jpg
hollywood ,
هنگامی که آزمایش الکل از وی به عمل ‎آمد معلوم ‎شد مقدار الکل موجود در خون وی 2 برابر حد مجاز بوده است.
هموطن آنلاین – میشل رودریگز هنرپیشه فیلم "گمگشته"، پلیس اهل هاوایی که او را به جرم مستی در حین رانندگی دستگیر کرده بود، را متهم به سلب آزادیش کرد.
این هنرپیشه 27 ساله هنگامی که توسط پلیس دستگیر ‎شد و تحت آزمایش الکل قرار ‎گرفت مشغول ویراژ دادن در خیابان‎های هنولولو بود.
هنگامی که آزمایش الکل از وی به عمل ‎آمد معلوم ‎شد مقدار الکل موجود در خون وی 2 برابر حد مجاز بوده است.
پلیس معتقد است این هنرپیشه در لحظه دستگیری حالت عادی نداشته است.
مدارک ثبت شده نشان می‎دهد رودریگز در لحظه دستگیری فریاد می‎زده: "از جان من چه می‎خواهی. همین الان اسلحه‎ات را در بیاور و من را بکش. تو آزادی را از من گرفته ای!"


 
 
کلونی می‌خواهد داماد شود؟! 
hollywood
«لیو آنچنان با حرارت در کنار کلونی راه می‌رفت که من را به یاد ماده شیری می‌انداخت که در اطراف طعمه خود قدم می‌زند».
هموطن آنلاین ـ با وقارترین مرد مجرد ‌هالیوود به عشق لوسی لیو گرفتار آمده است. جرج کلونی بعد از گذراندن شبی در کلوپ شهر نیویورک دیگر نمی‌تواند لیو را از ذهن خود پاک کند.
کلونی و لیو که از سال 2000 مخفیانه با هم ملاقات می‌کردند دیگر ترسی از برملا شدن رابطه خود ندارند و در لیموزین کلونی با هم در مرکز شهر سیپریانی گردش می‌کنند.
یک نفر که شاهد قدم زدن‌های عاشقانه این دو بوده گفته است: «لیو آنچنان با حرارت در کنار کلونی راه می‌رفت که من را به یاد ماده شیری می‌انداخت که در اطراف طعمه خود قدم می‌زند». جزئیات ملاقات‌های کلونی با لیو در سایت خبری pagesix.com آمده است.
کلونی در اوایل امسال نامزدی خود با لیزااسنودان را به هم زد و از آن زمان به بعد به کسی پیشنهاد ازدواج نداد.


 
جمعه جانسون نوعروس هارتنت می‎شود 
hartnetb.jpg
hollywood ,
این زوج جذاب که از ماه آوریل با هم رابطه‎های عاشقانه برقرار می‎کنند، رابطه خود را مدیون ملاقاتشان در سرصحنه فیلم برداری "دالیا سیاه" اثر ترسناک بریان وی پاملا هستند.
هموطن آنلاین – بالاخره رابطه بین اسکارلت جانسون هنرپیشه هالیوود و جاش هارتنت ثمر داد و این هنرپیشه به منزل هارتنت در نیویورک نقل مکان کرد.
این زوج جذاب که از ماه آوریل با هم رابطه‎های عاشقانه برقرار می‎کنند، رابطه خود را مدیون ملاقاتشان در سرصحنه فیلم برداری "دالیا سیاه" اثر ترسناک بریان وی پاملا هستند.
با توجه به اخبار درج شده در سایت خبری PageSix.com این هنرپیشه 21 ساله در آپارتمان هارتنت در تریبکا زندگی می‎کند.
 
 
 
hollywood ,
این خبر زمانی رسما به همگان اعلام شد که استفانی 36 ساله برای "آلبوم" عشق، فرشته، موسیقی، نوزاد" 5 جایزه گرامی را نصیب خود کرده بود.
هموطن آنلاین – مجله هفتگی "آمریکا هفتگی" خبر از بارداری استفانی داد. استفانی و راس دیل ، زوج موسیقی دان منتظر به دنیا آمدن فرزند اول خود در ماه ژوئن هستند.
پتی مادر استفانی و داگلاس، پدر راس دیل خبر بارداری استفانی را تایید کرده‎اند.
این خبر زمانی رسما به همگان اعلام شد که استفانی 36 ساله برای "آلبوم" عشق، فرشته، موسیقی، نوزاد" 5 جایزه گرامی را نصیب خود کرده بود.
راس دیل انگلیسی اصل در سال 2004 از طریق DNA متوجه شد از پیرلو طراح مد دختری 16 ساله دارد.
او بهترین خواننده سبک راک می‎باشد و آهنگ "16 سنگ" بهترین ترانه وی تلقی می‎شود

 
 
 
تازه‎ترین ساخته اسپیلبرگ جنجال آفرید 
spilberg4b.jpg
هموطن ,
«لانا» و «آناكی اسپیتزر» همسر «آندر اسپتزر»، مربی كشته شده در حادثه مونیخ تنها اسرائیلی‌هایی هستند كه این فیلم را پیش از اكران دیده‌اند.
2 نفر از بیوه‌های ورزشكاران كشته شده در جریان گروگان‌گیری بازی‌های المپیك مونیخ 1972، ضمن حمایت از آخرین پروژه «اسپیلبرگ»، اظهار داشتند كه فیلم «مونیخ» نه توهین به خاطره همسرانشان و نه تخریب‌كننده تصویر كشورشان است.
«لانا رومانو»، بیوه «یوسف رومانو»، یكی از كشته شدگان حادثه كشتار مونیخ درباره فیلم «اسپیلبرگ» گفت: این فیلم به وزشكاران كشته شده در این حادثه احترام گذارده است.
«لانا» و «آناكی اسپیتزر» همسر «آندر اسپتزر»، مربی كشته شده در حادثه مونیخ تنها اسرائیلی‌هایی هستند كه این فیلم را پیش از اكران دیده‌اند. این فیلم امروز در آمریكا اكران خواهد شد.
«لانا» و «آناكی» پس از تماشای این فیلم در مصاحبه با خبرگزاری‌های گفتند: ما فكر نمی‌كردیم كه این فیلم یك بی‌حرمتی یا دیدی منفی نسبت به این حادثه باشد.
فیلم «مونیخ» تصویرگر حادثه كشتار 2 نفر از 11 ورزشكار یهودی است كه توسط گروهی مبارز و فلسطینی موسوم به سپتامبر سیاه به گروگان گرفته شدند.
این فیلم اخیرا نگرانی اسرائیلی‌ها و یهودی‌های را برانگیخته است، به عقیده آنان این فیلم ممكن است با تكریم و تمجید از فلسطینیان این حادثه، به این واقعه تاریخی صدمه وارد سازد.


 
 
 
فیلم «هری‌پاتر و جام آتش»، چهارمین قسمت از سری فیلم‌های «هری‌پاتر»، به عنوان موفق‌ترین فیلم انگلیسی سال 2005 میلادی معرفی شد.
به گزارش بی‌بی‌سی، فیلم «هری‌پاتر و جام آتش»، به گارگردانی «چارلیز ترون» با 43 میلیون دلار فروش، 4 میلیون بیشتر از دومین فیلم بزرگ سال، جنگ ستارگان؛ قسمت سوم، فروش كرد.
همچنین فیلم «چارلی و كارخانه شكلات» ساخته «تیم برتون» با 37 میلیون و 300 هزار دلار فروش و انیمیشن «والاس و گرومیت» با 31 میلیون و 800 هزار دلار فروش به ترتیب در مقام‌های سوم و چهارم فهرست موفق‌ترین فیلم‌های سال 2005 میلادی قرار گرفته‌اند.
فیلم «كینگ كونگ» به كارگردانی «پیتر جكسون» نیز اگر چه انتظار می‌رود كه تا پایان سال جاری در مقام بهتری از این جدول قرار گیرد ولی در حال حاضر در مقام نوزدهم این جدول قرار دارد.
با ادعایی مشابه درباره دیگر فیلم موفق سینمای جهان باید گفت كه فیلم «تاریخچه نارینا» هم‌اكنون در مقام هشتم قرار دارد.
«رابرت میشل»، تحلیلگر و منتقد سینما گفت: انتظار داشتم كه فیلم «نارینا» را جزو 5 فیلم اول سال و «گینگ‌كونگ» را جزو 10 فیلم اول سال ببینم.
همچنین فیلم «جنگ جهانیان» به كارگردانی «استیون اسپیلبرگ» در مقام پنجم، فیلم سوپر قهرمانانه «بتمن شروع می‌شود» در مقام یازدهم و فیلم اكشن و خیالی «4 خارق‌العاده در مقام پانزدهم موفق‌ترین فیلم‌های سال قرار دارند.
 
 
 
ایران :تام كروز كه در یكى دو سال اخیر با اقداماتى نسنجیده به موقعیت خود در دنیاى هنر و سینما لطماتى اساسى را وارد كرده، اخیراً براى كاستن از ضررهاى وارده اقدام به تغییر مدیر برنامه هاى خود نموده و یك آدم دیگر را مسؤول این كار كرده است.
پیش ازاین خواهر تام كروز كه نامش لى.آن. دى وت بود این كار را انجام مى داد و قبل از خواهرش نیز مدتى پت كینگلى این مهم را برعهده داشت.
اما از آنجا كه خواهر او نتوانسته بود وى را از برخى گرفتاریهاى تبلیغاتى و اشتباهات شخصى خود وى نجات بخشد، از این مسؤولیت كنارگذاشته شد و بازیگر فیلم هاى مشهور و پرفروشى مثل «گزارش اقلیت» و «جنگ دنیاها» به یك آدم كهنه كار در این زمینه روى آورده كه نامش پل بلاك است.بلاك یك شركت تجارى _ تبلیغاتى به نام راجرز و كووان را در تملك خود دارد و استاد در روابط عمومى محسوب مى شود و قرار است هر چیزى را كه مربوط به كارهاى شغلى و تجارى و تبلیغاتى كروز و حتى شركت صنعتى _ شغلى او مى شود، زیرنظر بگیرد و سازماندهى آن با وى باشد. ناظران در هالیوود براین اعتقادند كه بلاك از این پس به كروز تذكرخواهدداد كه دقیقاً چه بگوید و چه چیزهایى را بر زبان نیاورد تا مشكلاتى مثل معضلات ماههاى اخیر دوباره براى وى بروز نكند.

 
 
 
بزرگترین ستاره تاریخ سینما کیست؟ 
_41163332_cruise_ap203.jpg
بی بی سی :تام کروز هنرپیشه آمریکایی، در یک نظر سنجی به عنوان بزرگترین ستاره تاریخ سینما انتخاب شده است.
در نظر سنجی که نشریه سینمایی امپایر به مناسبت انتشار دویستمین شماره خود، از 10 هزار علاقمند سینما به عمل آورده، تام کروز با پیشی گرفتن از هنرپیشه های سرشناس دیگری همچون رابرت دنیرو و مریلین مونرو به عنوان برجسته ترین ستاره سینما برگزیده شده است.
اما جالب اینجاست که در همین نظر سنجی تام کروز عنوان "نچسب و اعصاب خرد کن ترین" هنر پیشه را نیز در یافت کرده است. جنیفر لوپز، جولیا رابرتز، آدام سندلر و جیم کری رقبای اصلی تام کروز در کسب این عنوان بودند.
کیت وینسلت و کوین اسپیسی هم به ترتیب به عنوان محبوبترین هنرپیشه های زن و مرد انتخاب شدند
1. تام کروز
2. رابرت دنیرو
3. هریسون فورد
4. آل پاچینو
5. مریلین مونرو
منبع: نشریه امپایر.


 
 
 
Hollywood ,
فیلم‌هایی که در جشنواره ملی فیلم 2006 آمریکا شرکت می‌کند عبارتند از:
- «بچه نما» (1933)
- «سیل بوفالو» (1975)
- «فیلمبردار» (1928)
- «ارباب کلیسا» (1940)
- «لوک ست سبک» (1967)
- «زمان سریع در ردیگ مونت‌های» (1982)
- «رابط فرانسوی» (1971)
- «غول پیکر» (1956)
- «H2O» (1929)
- «دست‌ها بالا» (1926)
- «آرزوهای هوپ» (1994)
- «خانه آشر» (1960)
- «تقلید زندگی» (1934)
- «جنگ جهانی جفری جانسون» (1910)
- «ساخت آمریکا» (1920)
- «معجزه خیابان 34» (1947)
- «پدر و مادرم» (1944)
- «ساز زن» (1962)
- «قدرت مطبوعات» (1928)
- «مویز در آفتاب» (1961)
- «زلزله سن فرانسیسکو و آتش» (1975)
- «گزش» (1973)
- «زمان سوختن» (1973)
- «داستان اسباب‌بازی‌ها» (1995)
 
 
 
 
 
ویرایش شده در تاریخ - و ساعت -

Designers
LostLord+robotrobot